ОПЛАТА БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ
×

Оплата без реєстрації

Мій кабінет

×

Відновлення паролю

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
×

Реєстрація

ДО КАБІНЕТУ
Подати заявку/звернення

Корисна інформація!

Опубліковано: 2 Червня, 2023

Практичний досвід проведення заходів з евакуації населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, особливо в умовах ведення воєнних дій, показав, що саме евакуація є найбільш ефективним заходом захисту населення. З огляду на набутий досвід під час проведення евакуації із зон виникнення надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту розроблений посібник «Посібник з реалізації заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів».

У виданні розглянуто низку питань, а саме: організація органів з евакуації,планування та проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуації; управління та організація взаємодії. Надано практичні рекомендації щодопланування евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей, особливостейпроведення евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також варіанти розроблення документів.

Завантажити “Посібник з реалізації заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів” або переглянути  на сайті https://idundcz.dsns.gov.ua/